Moduły w Joomla!

Moduły w Joomla!

Moduły stanowią jedną z najprostszych form rozszerzeń w CMS Joomla!, dzięki którym możesz wyświetlać jakieś informacje (pobrane z bazy danych lub innych źródeł) w określony przez Ciebie sposób.

Zadaniem modułów, jest prezentacja informacji przy jak najmniejszej interakcji z użytkownikiem. W systemie Joomla! moduły służą do prezentacji podstawowych elementów serwisu, takich jak m.in. menu, pola wyszukiwarki, formularz logowania, bannery reklamowe, chmura tagów itp. CMS Joomla! umożliwia utworzenie 25 różnych typów modułów.

Oczywiście, jeżeli dla Ciebie jest to niewystarczająca ilość możesz zainstalować dodatkowe ;-)

Krok 6, to kolejne obszerne zagadnienie, jakie otrzymasz w ramach kursu!
Będziesz wiedzieć jaka jest różnica między komponentami, modułami i dodatkami, a także będziesz potrafić zarządzać domyślnie zainstalowanymi w Joomla! 
Pokażę Tobie także, jak zainstalować i wstępnie skonfigurować przykładowe dodatkowe komponenty, moduły i dodatki.
Zarezerwuj odpowiednią ilość czasu, aby dokładnie poznać komponenty, moduły i dodatki Joomla!

Chcę zapisać się na Joomla! Darmowy Kurs - jak krok po kroku stworzyć profesjonalny serwis WWW

E-mail:
Imię:

Zgadzam się z polityką prywatności

Chcę zapisać się na Joomla! Darmowy Kurs firmy slawop.NET, a tym samym otrzymywać informacje z poszczególnymi częściami kursu oraz o nowościach, promocjach, produktach i ofertach od slawop.NET Sławomir Pieszczek, ul. W. Sikorskiego 12A/4, 59-400 Jawor, NIP: 695-116-54-42

Administratorem Twoich danych osobowych będzie slawop.NET Sławomir Pieszczek, ul. W. Sikorskiego 12A/4, 59-400 Jawor, NIP: 695-116-54-42. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przesyłania Ci newslettera. W każdej chwili będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich danych oraz je poprawić. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na Joomla! Darmowy Kurs.

Przepraszam za checkboxy. Ja też ich nie lubię. Chcę jednak działać zgodnie z prawem. Nie bój się, nie mam zamiaru rozsyłać spamu. Będę kontaktował się z Tobą wyłącznie w związku z kursem i produktami dostępnymi na blogu slawop.net - książkami, e-bookami, poradnikami i kursami.