No co tu dużo mówić - kurs jest świetny. Dwa lata temu zrobiłem stronę swojej szkoły w Joomla, ale dopiero teraz dzięki temu kursowi tak naprawdę poznaje możliwości tego CMS-u. Dla mnie taki kurs jest bardziej przydatny niż studiowanie drogich książek. Jedno co może bym zmienił, to nieco skróciłbym krok 2 gdzie bardzo szczegółowo omawiane jest zaplecze Joomla. Za to dodałbym nieco o tworzeniu lub modyfikacji szablonów, bo to one decydują o odbiorze i popularności strony. Dzięki raz jeszcze za ogrom włożonej pracy.

Janusz

Moje zdanie jest podobne do Janusza, który robi stronę podobnie jak ja. (Wpis nad moją opinią) I ja teraz po twoich "krokach" zaczynam doceniać CMS Joomla. Mimo że nie znam php, html-a, ...itp.

Kupowałem nagrania video i liczne książki, aby zgłębiać "tajniki Joomla". Nie zgadzam się z Januszem, odnośnie kroku 2, gdyż zaplecze znać trzeba dokładnie, pomaga to bardzo w codziennej pracy ze stroną. Nie skracałbym go. Cyt. "Za to dodałbym nieco o tworzeniu lub modyfikacji szablonów, bo to one decydują o odbiorze i popularności strony" i tu zgadzam się.

Z mojej strony to nieco skróciłbym krok 10 czyli omawianie spraw z hostingiem. I to jest to czym różnię się od Janusza.

I jeszcze raz powiem, bez "maślenia" cały kurs jest jak abecadło w nauce Joomliiiiii :-)

Marian

Nie chcę powtarzać po moich poprzednikach, więc powiem tylko, że zgadzam się z ich opinią co do profesjonalności poradnika i przejrzystości zamieszczonych w nim tekstów.

Ale to jeszcze nie wszystko. Polecam Kurs Joomla! również z uwagi na chętną i bezinteresowną pomoc Sławka. Pomógł mi pokonać problemy powstałe podczas nauki. Odpowiedział na każdy mail z prośbą o pomoc za co mu serdecznie dziękuję.

Darek

Chcę serdecznie podziękować za pomoc, którą Pan oferuje. Powiem szczerze, że nigdzie nie znalazłam tak wyczerpującego i profesjonalnego podejścia do sprawy...

Renata

Początek kursu zapowiada się bardzo dobrze, jeżeli poziom zostanie utrzymany może być to hit książkowy.

SkokW

To właśnie dzięki Pana poradom udało mi się zainstalować Joomla 2.5 na ugu.pl. Wcześniej próbowałem Joomla 1.5 następnie 1.7 /ten akurat zainstalował się ale nie mogłem doinstalować pakietu językowego PL./w wersji 2.5 wszystko poszło OK. Czekam na kolejne lekcje ponieważ chcę zaprojektować swoją stronkę.

Marek

Świetny kurs, ale to chyba wszyscy Panu mówią na okrągło

Agata

Dla mnie bardzo dobry, przejrzysty poradnik i wszystko świetnie opisane krok po kroku. Wielkie dzięki. Gratuluję pomysłu i... podziwiam za wkład i ogrom pracy!!!!!

Marian

Cieszę się ,że w odpowiednim momencie natknąłem się na Pańską stronę w internecie.
Tak dokładnie i profesjonalnie opisanej joomli 2.5 nie opublikował nikt w internecie.!!

Większość nastawia się na "zarabianie" i informacje są przez to dawkowane, niekompletne i słabo czytelnie redagowane.

Gratuluję sposobu przedstawienia tego skomplikowanego problemu, który dzięki Panu stał się dla mnie prosty jasny i czytelny

Andrzej Lućko
www.ebrydz.eu

Bardzo Pana szanuję i jestem zachwycony niezwyczajnym językiem, jakim przemawia Pan do mnie ze swych kolejnych instruktażowych postów. Ich merytoryczny poziom, jakość wywodu, prostota i zrozumiałość komunikatu czyni Pański tutorial Joomla! chyba najznakomitszym z tych, z którymi się zetknąłem.

Mam 65 lat i nie jest mi już łatwo uczyć się zupełnie nowych rzeczy, lecz proza życia zmusza mnie do tego. Prowadzimy z moją Hanką w Karkonoszach ładne gospodarstwo agroturystyczne i to na mnie spoczywa trud promowania nas w sieci.

Uczę się Joomla!, ponieważ chcę postawić wlasny serwis o nas (i nie tylko). To trudna sztuka, ale ileż trudniejsze są problemy związane z pozycjonowaniem w wyszukiwarkach... Różni wydrwigrosze obiecywali mi "złote góry", że wypromują, że umieszczą itd - tymczasem kończy się to na ogół nieciekawie i dojrzałem do decyzji, że będę to robił sam. Ale chcę promować już całkiem nowe treści w nowym serwisie. Postawię go na Joomla! właśnie.

Kazimierz
www.agrotourfarm.pl