Wprowadzenie w temat Joomla!

Zapewne nie bez powodu zainteresował Cię mój Darmowy Kurs Joomla!. Chcesz wiedzieć więcej na temat CMS Joomla!, zapewne także poznać "tajemnice" jego konfiguracji, chcesz poznać kroki, jakie należy wykonać, aby stworzyć własny serwis WWW. Cieszę się, że mogę Ci pomóc. I to z przyjemnością :-)

Od razu postawmy sprawę jasno! Twój serwis sam się nie zrobi! Ja również go za Ciebie nie zrobię, ponieważ nie znam (przy najmniej na razie ;-)) Twoich potrzeb i wymagań. Poznasz tu oczywiście większość dostępnych opcji  i możliwości jakie daje CMS Joomla!, jednak większość pracy musisz wykonać samodzielnie.

Niniejszy kurs jest bardzo obszerny. W Sieci znajdziesz mnóstwo informacji na temat Joomla! (często także video tutoriale, np. na YouTube). Część z nich udostępniana jest odpłatnie, a część za darmo. Często jednak nie są kompletne, przestarzałe oraz brak im kompleksowości. Wychodząc naprzeciw osobom takim jak Ty, potrzebującym kompleksowej wiedzy na temat Joomla! i tworzenia serwisów WWW w oparciu o ten CMS, postanowiłem napisać ten kurs.

Poradnik i jego zawartość

Planując ten poradnik, nie sądziłem, że będzie aż tak obszerny. Początkowo miał to być krótki kilkudniowy kurs na temat podstaw pracy z Joomla!. Jednak w miarę postępu prac doszedłem do wniosku, że przygotuję coś bardziej kompleksowego: czyli małe kompendium wiedzy na temat Joomla! i tworzenia stron WWW w oparciu o ten CMS.

Takie podejście spowodowało, że kurs stał się dość obszerny i szczegółowy. Liczę na to, że nie przytłoczy Cię nadmiar informacji ;-)

Jeżeli podczas pracy z Joomla! napotkasz na problemy, zerknij na mojego bloga: slawop.net lub na Joomla! Polskie Forum Użytkowników: forum.joomla.pl. Być może Twój problem został już przez kogoś dokładnie wyjaśniony.

Za kilka tygodni będziesz wiedzieć, jak za pomocą Joomla! utworzyć profesjonalny serwis WWW. Tylko od Ciebie i Twojego czasu będzie zależało, czy będziesz robić to własnymi siłami (co polecam), czy może zapłacisz komuś za to. Z pewnością jeśli wybierzesz pierwszą możliwość, będziesz w przyszłości cieszyć się z własnej pracy i (względnie) trwałych efektów.

W czasie kursu będziesz otrzymywać zadania do wykonania. Oczywiście możesz ich nie robić, ale pamiętaj: wiedza teoretyczna nie poparta praktyką jest niewiele warta. Dlatego musisz ćwiczyć!

Darmowy Kurs Joomla! - stworzyłem ten kurs właśnie po to, aby nauczyć Cię tworzyć serwisy WWW w oparciu o CMS Joomla! Poniżej znajdziesz formularz do zapisu. Dostaniesz maile, w których poznasz kolejne kroki konfiguracji i zarządzania CMS Joomla! oraz tworzenia własnego serwisu WWW. Gdy skończysz ten kurs, konfiguracja i zarządzanie Joomla! nie będzie już dla Ciebie żadną tajemnicą.

Chcę zapisać się na Joomla! Darmowy Kurs - jak krok po kroku stworzyć profesjonalny serwis WWW

E-mail:
Imię:

Zgadzam się z polityką prywatności

Chcę zapisać się na Joomla! Darmowy Kurs firmy slawop.NET, a tym samym otrzymywać informacje z poszczególnymi częściami kursu oraz o nowościach, promocjach, produktach i ofertach od slawop.NET Sławomir Pieszczek, ul. W. Sikorskiego 12A/4, 59-400 Jawor, NIP: 695-116-54-42

Administratorem Twoich danych osobowych będzie slawop.NET Sławomir Pieszczek, ul. W. Sikorskiego 12A/4, 59-400 Jawor, NIP: 695-116-54-42. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przesyłania Ci newslettera. W każdej chwili będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich danych oraz je poprawić. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na Joomla! Darmowy Kurs.

Przepraszam za checkboxy. Ja też ich nie lubię. Chcę jednak działać zgodnie z prawem. Nie bój się, nie mam zamiaru rozsyłać spamu. Będę kontaktował się z Tobą wyłącznie w związku z kursem i produktami dostępnymi na blogu slawop.net - książkami, e-bookami, poradnikami i kursami.

POLITYKA PRYWATNOŚCI |KONTAKT | MAPA STRONY

Copyright © 2017 slawop.NET Sławomir Pieszczek. All Rights Reserved.

Nazwa i logo Joomla!® używane są zgodnie z warunkami licencji Open Source Matters, właściciela znaku towarowego Joomla! Treści tej witryny nie reprezentują oficjalnego stanowiska Projektu Joomla ani Open Source Matters. Serwis slawop.net działa wyłącznie w swoim imieniu - nie jest przedstawicielem ani filią Open Source Matters, ani Centrum Projektu Joomla!.